IEEE International Workshop on Metrology for AEROSPACE 2019

W dniach 19-21 czerwca 2019 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie oraz Centrum Lotnicze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie planuje swój współudział w międzynarodowej konferencji we Włoszech firmowanej nazwą IEEE INTERNATIONAL WORKSHOP ON METROLOGY FOR AEROSPACE 2019.
Cel konferencji obejmuje wzmocnienie i wspieranie współpracy między ludźmi pracującymi nad opracowaniem metod pomiarowych i przyrządów pomiarowych dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Ta nowa edycja będzie kontynuowała realizację najnowocześniejszych rozwiązań i praktyk rozpoczętych w ciągu ostatnich lat.

Program konferencji ma na celu wzbudzenie zainteresowania szerokiego grona naukowców, operatorów i decydentów z dziedziny metrologii i lotnictwa, poprzez przedstawienie najbardziej innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie z naukowego i technologicznego punktu widzenia.

Przyjmowane w ramach konferencji referaty zostaną opublikowane w trakcie warsztatów, natomiast prace zostaną poddane indeksacji w IEEE Xplore Digital Library. Treści IEEE są indeksowane przez Google i zawierają umowy z innymi wydawcami i serwisami, aby uwzględnić artykuły IEEE w swoich indeksach online i drukowanych.
Program tematyczny konferencji obejmuje m.in. takie tematy jak:

• Elektroniczne oprzyrządowanie dla przemysłu lotniczego
  • Automatyczne urządzenia testujące dla lotnictwa
  • Czujniki i systemy czujników do zastosowań w lotnictwie
  • Bezprzewodowe sieci czujników w lotnictwie
  • Systemy odniesienia podejścia i kursu
  • Systemy monitorowania w lotnictwie
  • Metrologia nawigacji i precyzyjnego pozycjonowania
  • Sensory and Data Fusion Techniki dla awioniki i zarządzania ruchem lotniczym
  • Przyrządy do testowania w locie i techniki prób
Może Ci się spodobać
Wizyta przedstawicieli Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”