Nagroda dla dra inż. Pawła Lonkwica przyznana przez Wydawnictwo „Elevator World” z USA

Miło nam poinformować, że dr inż. Paweł Lonkwic otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Elevator World z USA w kategorii „Elevators, Repairs and Upgrades”. Nagroda jest tym bardziej prestiżowa, że jest jedną z 8 nagród otrzymanych w 8 kategoriach z całego świata. Tytuł projektu, który złożył w konkursie dr inż. Paweł Lonkwic  brzmiał: “Device for assessment of technical condition of guides”.
Wśród laureatów nagrody zdobyły 4 firmy z USA, 1 z Singapuru, 1 z Izraela I 1 z Hiszpanii. Cieszymy się, że nasz kolega znalazł się w tak zacnym gronie. Jest to niewątpliwa znakomita promocja i pokazanie potencjału naukowego naszej Uczelni na arenie międzynarodowej.